"Образовање је најмоћније оружје које можете употребити да промените свет."
Нелсон Мендела

ПРИЈАВА ЗА УЏБЕНИКЕ У ШКОЛСКОЈ 2017/18. ГОДИНИ

Ваљевска гимназија обезбеђује могућност својим ученицима да за наредну школску годину уџбенике могу поручити преко школе. Пријављивање се обавља искључиво електронским путем. Рок за наруџбине је продужен и сваки ученик може поручити уџбенике које жели попуном електронског формулара, најкасније до 15. августа 2017. године.

Листе уџбеника по разредима и смеровима које ће се користити у настави у Ваљевској гимназији у школској 2017/18. години.

Потребно је пажљиво прочитати одговарајућу листу и у пријави на описани начин навести само редне бројеве оних уџбеника и збирки задатака које ученик поручује.

>>> ЕЛЕКТРОНСКИ ФОРМУЛАР ПРИЈАВЕ ЗА УЏБЕНИКЕ (клик)