Ваљевска гимназија, Вука Караџића 3, 14000 Ваљево, тел/факс: +381 14 221 622, gimvaljevo@gmail.com, www.valjevskagimnazija.edu.rs

Школа

Зрнца мудрости...

"Радост је привилегија оних који скромно мисле о себи."
Душко Радовић

Такмичења

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2013/14. ГОДИНИ


,,Сваки велики успех тријумф је упорности.
Граф


ПОЈЕДИНАЧНА ТАКМИЧЕЊА


МЕЂУНАРОДНА ОЛИМПИЈАДА
Копривица Давид IV-1 – Међународна хемијска олимпијада у Вијетнаму,
бронзана медаља (20.-29. VII 2014.)


ДРЖАВНА ОЛИМПИЈАДА
Копривица Давид IV-1 – Српска хемијска олимпијада, 2. место (сребрна статуа)
и пласман на Међународну олимпијаду у Вијетнаму


РЕПУБЛИЧКА ТАКМИЧЕЊА
Мишковић Анђела VII-1 – математика 2. награда, математика „Архимедес“ похвала
Станковић Александар VII-1 – математика 3. награда, математика „Архимедес“ похвала
Матић Нина VII-1 – математика похвала, физика 3.награда
Миловановић Милош VII-1 – математика
Станић Алекса VII-1 – математика
Васиљевић Никола I-1– математика
Пејић Раденко I-1 – математика, математика „Архимедес“
Споладор Анђела I-1 – пливање
Теовановић Марија I-2 – књижевност
Станковић Милица I-2 – латински
Алексић Марко I-3 – хемија
Марковић Мина I-3 – хемија
Лесић Мина I-3 – српски језик
Тадић Јована I-4 – латински
Цветановић Матија I-4 – латински
Милутиновић Анђелија I-4 – књижевност
Бошковић Александра I-4 – НИС-ова олимпијада из језика
Манојловић Матеја I-5 – латински
Брдарић Невена I-6 – српски језик
Вујић Милутин I-7 – историја
Савић Тања I-7 – књижевност, стони тенис
Грачанин Ана I-7 – стони тенис
Смолчић Теодора II-1 – математика, математика „Архимедес“, хемија
Панић Тијана II-1 – математика
Лазић Сара II-1 – математика, хемија, астрономија
Милић Дамњан II-1 – астрономија
Поповић Кристина II-1 – астрономија
Мићић Милица II-2 – српски језик
Степановић Ђорђе II-2 – математика похвала
Пантић Огњен II-2 – математика
Гајић Игор II-2 – хемија
Ђурић Милица II-2 – пливање
Ивановић Лука II-3 – математика похвала
Николић Лука II-3 – српски језик,биологија 1. место
Ђурић Сара II-4 – српски језик
Јовановић Даница II-4 – латински
Стефановић Марија II-4 – књижевност
Јовановић Сара II-5 – српски језик 2. место
Ковачевић Андријана II-5 – српски језик, латински језик
Чарапић Андријана II-5 – есеј „Шта би Вук данас рекао“ 3. награда
Павловић Дуња II-5 – српски језик
Глигоријевић Лука II-5 – пливање
Тодоровић Марко II-6 – српски језик, књижевност 3. место, есеј „Шта би Вук
данас рекао“ 1. награда, латински 3. место
Јеринић Ана II-6 – историја
Седларевић Анђела II-6 – књижевност
Мирковић Кристина II-7 – српски језик, књижевност
Радојковић Александра II-7 – књижевност
Марковић Јелена III-1 – математика, математика „Архимедес“, програмирање, физика
Бирчанин Сара III-2 – физика
Мијатовић Милош III-2 – пливање
Томић Јована III-3 – математика
Стефановић Оливера III-3 – биологија
Вучићевић Јелена III-4 – латински
Николић Милица III-4 – латински
Васиљевић Невена III-6 – српски језик
Марјановић Ирина III-7 – Смотра рецитатора 2 место
Ашковић Јована IV-1 – српски језик 2. место, математика „Архимедес“ похвала
Параментић Невена IV-1 – француски језик
Копривица Давид IV-1 – хемија похвала, физика 1. награда
Урошевић Ана IV-2 – биологија
Николић Катарина IV-2 – биологија
Ђорђевић Милица IV-2 – биологија
Вујић Ивана IV-4 – књижевност
Новаковић Јелисавета IV-4 – латински
Ранковић Жељка IV-4 – латински 3. место
Николић Димитрије IV-4 – немачки језик 2.место
Живковић Немања IV-4 – немачки језик похвала, пливање
Крсмановић Далибор IV-4 – немачки језик
Савић Катарина IV-4 – енглески језик
Весић Катарина IV-5 – српски језик
Арсић Марија IV-6 – Смотра рецитатора


ОКРУЖНА ТАКМИЧЕЊА
Станковић Александар VII-1 – математика 1. награда, физика 2. награда
Мишковић Анђела VII-1 – математика 1. награда (најуспешнијег такмичара у
Ваљеву), физика похвала, хемија 2. место
Матић Нина VII-1 – математика 1. награда, физика 1. награда
Миловановић Милош VII-1 – математика 2. награда, физика 2. награда, хемија
Станић Алекса VII-1 – математика 2. награда, физика 2. награда, хемија
Јовановић Лука VII-1 – математика 3. награда, физика
Стојаковић Иван VII-1 – математика 3. награда
Рајковић Кристина VII-1 – математика похвала, физика, биологија 3. место, хемија
Ђурђевић Алекса VII-1 – математика похвала, хемија
Добрић Иван VII-1 – математика похвала
Живковић Маша VII-1 – математика похвала, физика похвала, хемија
Смиљанић Вукашин VII-1 – математика, хемија
Новаковић Здравко VII-1 – физика
Марић Теодора VII-1 – хемија
Пејић Раденко I-1 – математика, физика 1. награда
Васиљевић Никола I-1 – математика
Бранковић Катарина I-1 – математика
Видић Милена I-1 – математика, физика похвала
Ненезић Огњен I-1 – математика, физика 3. награда
Радојчић Немања I-1 – математика
Прашчевић Марко I-1 – математика
Споладор Анђела I-1 – математика, физика похвала
Милошевић Данило I-1 – математика
Радосављевић Николај I-1 – математика
Савић Никола I-1 – математика
Ножица Анђела I-1 – хемија
Суботић Мила I-2 – српски језик
Теовановић Марија I-2 – књижевност 2.награда
Јоцић Бошко I-2 – биологија
Лесић Мина I-3 – српски језик 1. награда, хемија
Алексић Марко I-3 – хемија 2. место
Марковић Мина I-3 – хемија
Ђедовић Вук I-3 – Смотра рецитатора
Милутиновић Анђелија I-4 – српски језик, књижевност 2. награда
Цветановић Матија I-4 – историја
Јаковљевић Ана I-4 – књижевност
Манојловић Матеја I-5 – „Наука младима“ историја
Брдарић Невена I-6 – српски језик 1. награда
Мандић Надица I-6 – Смотра рецитатора
Тимотић Филип I-6 – Смотра рецитатора
Савић Тања I-7 – српски језик, књижевност 2. награда
Вујић Милутин I-7 – историја 3. место
Смолчић Теодора II-1 – математика, хемија 3. место, физика 3. награда
Панић Тијана II-1 – математика, хемија, физика
Лазић Сара II-1 – математика 3. награда, програмирање, хемија 1. место,
физика 1. награда
Веселиновић Милош II-1 – физика 2.награда
Лазић Сара II-1 – астрономија похвала
Поповић Кристина II-1 – астрономија похвала
Милић Дамњан II-1 – астрономија 3. награда
Мићић Милица II-2 – српски језик 2. награда, биологија
Ђурић Милица II-2 – Смотра рецитатора 3. место
Степановић Ђорђе II-2 – математика 3. награда
Пантић Огњен II-2 – математика
Радовановић Мина II-2 – математика
Петровић Јован II-2 – математика
Ристић Хана II-2 – биологија
Нинковић Никола II-2 – биологија
Гајић Игор II-2 – хемија 2. место
Кнежевић Аница II -3 – биологија
Дивнић Јелена II-3 – математика
Исаиловић Стефан II-3 – историја
Ивановић Лука II-3 – математика 2. награда, хемија
Николић Лука II-3 – српски језик 1. награда, биологија 3 место
Ђурић Сара II-4 – српски језик 2. награда
Урошевић Јована II-4 – српски језик
Јовановић Даница II-4 – српски језик
Јанковић Маријана II-4 – српски језик
Стефановић Марија II-4 – Смотра рецитатора 2. место, књижевност 2. награда
Јовановић Сара II-5 – српски језик 2. награда
Ковачевић Андријана II-5 – српски језик 2. награда
Павловић Дуња II-5 – српски језик 3. награда
Тодоровић Марко II-6 – српски језик 2. награда, књижевност 1. награда
Седларевић Анђела II-6 – књижевност 2. награда
Јеринић Ана II-6 – историја 3. место
Мирковић Кристина II-7 – српски језик 1. награда, књижевност 2. награда
Радојковић Александра II-7 – књижевност 2. награда
Јевтић Ивана III-1 – српски језик, физика
Марковић Јелена III-1 – математика, биологија, програмирање, хемија, физика 1. награда
Марковић Лазар III-1 – програмирање
Радовановић Тијана III-1 – поетски конкурси
Бирчанин Сара III-2 – физика 3. награда
Томић Јована III-3 – српски језик 3. награда, математика
Стефановић Оливера III-3 – књижевност 3. награда, биологија 3 место
Николић Милица III-4 – српски језик, књижевност
Јовановић Светлана III-4 – српски језик
Саватић Исидора III-4 – српски језик
Васиљевић Невена III-6 – српски језик 1. награда
Марјановић Ирина III-7 – Смотра рецитатора 1. место
Параментић Невена IV-1 – француски језик 3.место
Ашковић Јована IV-1 – српски језик 2. награда
Копривица Давид IV-1 – хемија 1. место, физика1.награда
Ђорђевић Милица IV-2 – биологија 1. место
Урошевић Ана IV-2 – биологија1. место
Николић Катарина IV-2 – биологија 3. место
Миловановић Марко IV-2 – српски језик
Миловановић Драгица IV-3 – биологија
Голубовић Јована IV-3 – биологија
Танасковић Милица IV-3 – енглески језик
Марјановић Иван IV-3 – енглески језик, српски језик 3. награда
Јосиповић Магдалена IV-3 – енглески језик
Ранковић Жељка IV-4 – српски језик 3. награда
Ракић Милица IV-4 – француски језик
Матић Христина IV-4 – српски језик
Новаковић Јелисавета IV-4 – српски језик
Милић Љубица IV-4 – биологија
Вујић Ивана IV-4 – књижевност 1. место
Глишић Марија IV-5 – српски језик
Весић Катарина IV-5 – српски језик 2.место
Лукић Јелена IV-5 – српски језик, француски језик
Николић Димитрије IV-4 – немачки језик 1.место
Живковић Немања IV-4 – немачки језик
Крсмановић Далибор IV-4 – немачки језик
Савић Катарина IV-4 – енглески језик 3.место
Ранковић Жељка IV-4 – енглески језик
Матић Христина IV-4 – енглески језик
Милошевић Никола IV-4 – енглески језик
Ракић Милица IV-4 – француски језик
Ристовић Тијана IV-4 – енглески језик
Перић Наташа IV-4 – енглески језик
Плавша Наташа IV-4 – енглески језик
Тадић Сања IV-4 – енглески језик
Лукић Нада IV-4 – енглески јези
Лукић Александар IV-5 – Смотра рецитатора
Лукић Јелена IV-5 – француски језик
Илић Оливера IV-6 – енглески језик
Милошевић Андријана IV-6 – енглески језик
Арсић Марија IV-6 – Смотра рецитатора 1. место
Бобовац Иван IV-6 – Смотра рецитатора
Јевтић Тања IV-7 – биологија

Локација на сајту: Почетна Настава Такмичења
Назад на врх

ЗАПИСАЛИ СУ О НАМА

„Како је лепо бити у Ваљевској гимназији, и још говорити у Десанкино име, и то онима у које је увек веровала - младима.”

21.II 2013. Рада Ђуричин, драмска уметница
опширније...

Ваљевска гимназија

Адреса: Вука Караџића 3, Ваљево
Телефон: +381 14 221 622
Факс: +381 14 221 622
E-пошта: gimvaljevo@gmail.com
Веб: www.valjevskagimnazija.edu.rs