"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

Додатна настава

Додатна настава се организује за ученике који, испољавају посебно интересовање и знања која превазилазе програм редовне наставе. Највећи део додатне наставе усмерава се на припрему ученика за такмичења.

Посебна пажња се поклања изради самосталних радова за научне скупове младих, а нарочито Смотру научно-истраживачког стваралаштва младих у Лозници и Београду.

Локација на сајту: Почетна Настава Додатна настава