"Чудно је како је мало потребно да будемо сретни, и још чудније: како нам често баш то мало недостаје!"
Иво Андрић

ДРУГА НАГРАДА НА АРХИМЕДЕСОВОЈ ИНТЕРНЕТ ОЛИМПИЈАДИ

У финалу "Архимедесове математичке интернет олимпијаде 2015.", коју за ученике основних школа организује математичко друштво "Архимедес" из Београда, ученик 8. разреда Ваљевске гимназије Лазар Жујовић освојио је другу награду. Финално такмичење одржано је у недељу, 13. децембра у Београду, а њему су претходила два круга такмичења која су одржана путем интернета у октобру и новембру ове године.

Локација на сајту: Почетна Настава Такмичења Математика ДРУГА НАГРАДА НА АРХИМЕДЕСОВОЈ ИНТЕРНЕТ ОЛИМПИЈАДИ