"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

Припремна настава

Распоред припремне наставе

Тестови из енглеског језика на пријемним испитима у филолошким гимназијама и одељењима:

Напомена: Ученици који долазе на припремну наставу из енглеског језика морају имати одштампане тестове!

Тестови из српског језика на пријемним испитима у филолошким гимназијама и одељењима:

Напомена: Ученици који долазе на припремну наставу из српског језика морају имати одштампане тестове!

Локација на сајту: Почетна Упис Припремна настава