"Изгубити стид значи, на крају крајева, признати себе савршеним."

„GREEN SENSATION“

Ваљевска гимназија ће у понедељак, 22. априла, поводом Светског дана планете Земље оранизовати догађај под називом „GREEN SENSATION“. Том приликом ћемо у склопу промовисања активности школе позвати и ученике осмог разреда којима ћемо представити рад секција и друге активност у школи. Једна од активности је и сакупљање старог папира, па Вас позивамо да се што активније укључите у ову акцију. Ово може бити прилика да рашчистимо простор школе, ученици своје куће, од непотребног папира и допринесемо заједничкој акцији. Парламент Ваљевске гимназије ће одлучити која ће бити намена средстава од продаје старог папира, али важније од тога је развијање еколошке свести ученика и доприноса заједничким активностима.

У организацији и самој реализацији догађаја имамо помоћ и сарадњу родитеља наших ученика, као и Гете института.

Одлагање старог папира је у левом џепу Кавеза, а свако ко донесе стари папир од дежурног ученика ће добити купон за пиће током журке.