"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

Градско првенство средњих школа у одбојци

Градско првенство у одбојци за ученике средњих школа је одржано 25. и 26.децембра 2012. године у Хали „Студент“. У обе конкуренције, омладинци и омладинке, је учествовало по 5 екипа и одигране су по 4 утакмице - куп систем такмичења.

У категорији омладинки наша школска екипа заузела је 1.место, а у категорији омладинаца 3.место, где је у полуфиналу у неизвесној утакмици изгубила од Техничке школе резултатом 2:1.