"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

ЕКСКУРЗИЈА УЧЕНИКА ДРУГОГ РАЗРЕДА У СЛОВЕНИЈИ

Ученици другог разреда Ваљевске гимназије од недеље 23. септембра 2018. до уторка 25. септембра, са својим одељењским старешинама и директором школе бораве на екскурзији у Словенији. На овом интересантном едукативном путовању ученици ће првог дана посетити Блед, Крањ и Шкофју Локу, а наредна два дана на програму су и посете: Пирану, Порторожу, Постојнској јами и Љубљани. Сви ученици који су на екскурзији су здрави и расположени за обилазак ове лепе подалпске земље.