"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

Михаило Гавриловић

Наше мало и компактно одељење је допринело томе да се код нас развије тимски дух, дружење које траје и дан данас. Квалитетан програм и рад са професорима у малим групама је у многоме користио мом сналажењу на факултету. Тренутно сам студент 2. године Грађевинског факултета Универзитета у Београду и могу вам рећи да сам у великој предности у односу на колеге са других смерова и из других школа. Ово одељење је дало велики број студената техничких факултета и као што знате сви су они међу најбољим студентима у својој генерацији. Да не заборавим да напоменем, годинама уназад овај смер даје ђаке генерације. И поред свих знања природних наука за овај смер се не може рећи да је једноличан јер даје и општа знања из опште културе. Важна напомена за будуће ученике је да овај смер уопште није тежак а доказ за то је да већ дуго времена нико није понаваљао разред.

Михаило Гавриловић
генерација 2006-2010