"Чудно је како је мало потребно да будемо сретни, и још чудније: како нам често баш то мало недостаје!"
Иво Андрић

КОНЦЕРТ ЗА ГОСТЕ ИЗ СЛОВЕНИЈЕ

Концерт ученика Музичке школе „Живорад Грбић“ приређен је 18. октобра, а у част гостију из словеначке гимназије „Јуриј Вега“ из Идрије, који су ове недеље у посети нашој школи.

На концерту у свечаној сали, наступиле су флаутисткиње Марија Обрадовић и Аница Мићић, у класи професора Александра Буркерта, виолинисткиња Николина Гаврић, у класи професорке Ангелине Новаковић, уз клавирску пратњу професорке Милице Продановић. На крају концерта, представио се и гудачки оркестар „Феникс“ под диригентском палицом мр Снежане Стевановић, са извођењем мелодија из серије „Игре престола“ Рамина Ђавадија и „Паладио“ Карла Џенкинса.