"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

ОДЛИЧНИ РЕЗУЛТАТИ НА МАТЕМАТИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ,,КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА"

На међунарнодном математичком такмичењу ,,Кенгур без граница" које је у одржано у четвртак 16. марта 2017. године, ученици Ваљевске гимназије постигли су изванредне резултате. Девет ученика освојило је прву, другу или трећу награду и учествоваће у финалном такмичењу, док су још 22 ученика похваљена. У наставку следи списак награђених и похваљених ученика по разредима и категоријама.

Комплетни резултати свих учесника такмичења могу се видети овде.