“Говори тихо. Птице ноћас близу нас певају и мени је жао да чују како у гласу нечијем има суза.”
Десанка Максимовић

ПРОМОЦИЈА КЊИГЕ „КАКО МОТИВИСАТИ УЧЕНИКЕ ДА УЧЕ“

У уторак 04. априла у Свечаној сали Ваљевске гимназије др Драгица Павловић Бабић говорила је о књизи "Како мотивисати ученике да уче" аутора Џере Брофија и о мотивацији за учење уопште. Учесник разговора такође је био и Зоран Хамовић, главни уредник Издавачког предузећа "КЛИО" која је истовремено и издавач поменуте књиге.
Ово предавање је било изванредно прихваћено од стране публике, што је и потврђено многобројним питањима.
На крају вечери посетиоци су имали прилике да погледају и купе књиге Издавачке куће "КЛИО".