"Радост је привилегија оних који скромно мисле о себи."
Душко Радовић

УПИС 30. ГЕНЕРАЦИЈЕ У ШКОЛУ ЗА ЉУБИТЕЉЕ МАТЕМАТИКЕ “ИНТЕГРАЛ“

У понедељак, 5. 10. 2015. креће са радом 30. генерација полазника школе за љубитеље математике "Интеграл". Већ три деценије "Интеграл" је специфичан облик рада са децом заинтересованом за математику, а од прошле године и за програмирање. Програм школе предвиђа континуирану додатну наставу у току целе школске године. Настава се изводи једном недељно у току 25 недеља, у блоковима од по два школска часа (укупно 50 часова). Школом су обухваћени ученици од I до VIII разреда основне школе.

Садржај рада предвиђа математичке теме које се ослањају на редовну наставу математике и теме које продубљују математичка знања полазника, обогаћују их новим сазнањима и припреју за наставак школовања. За ученике првог и другог разреда настава ће бити организована у облику играоница, а за старије ова школе је својеврсна припрема за математичка такмичења, што касније резултира веома добрим резултатима полазника на пријемним испитима и такмичењима из математике на свим нивоима. Ученици 1, 2. и 3. разреда и њихови родитељи детаљне информације добијају на родитељским састанцима, који се одржавају у првом термину реализације „Интеграла“.

Ученици I-III разреда наставу ће имати у просторијама Високе пословне школе (ВИПОС), а ученици IV-VIII разреда у Ваљевској гимназији

Пријаве донети уредно попуњене на први термин "ИНТЕГРАЛ-а". Додатне информације на сајту www.dms-valjevo.org/integral или у Ваљевској гимназији. Пуна школарина за комплетан програм у 2015/2016. години је 5400 динара за ученике од I до III разреда, 6000 динара за ученике IV разреда, а 6600 динара за ученике V, VI, VII и VIII разреда. Дате уплате се врше на текући рачун Подружнице математичара Ваљево: 160 – 39354 – 63. Ако се уплата изврши у целости до 15. октобра, одобрава се попуст од 10%. Иначе, уплата се може извршити у три месечне рате, и то до 15. октобра, до 15. новембра и до 15. децембра. Породице које имају два ученика у ''Интегралу'' или имају једног ученика на два програма плаћају једну и по школарину.

КОМПЛЕТНА ИНФОРМАЦИЈА СА ПРИЈАВОМ ЗА ШТАМПУ