“Говори тихо. Птице ноћас близу нас певају и мени је жао да чују како у гласу нечијем има суза.”
Десанка Максимовић

Фестивал науке ученика Ваљевске гимназије

У понедељак, 25. новембра, у периоду од 12:45 до 15:00, одржава се Фестивал науке ученика Ваљевске гимназије. Научна секција уз помоћ Оливере Црнобрње, професорке физике, демонстрираће бројне научне експерименте у простору „Кавеза“. Због реализације ове активности, настава ће бити скраћена. Часови ће трајати 35 минута. Друга смена почиње у 15 сати. Позивамо ученике и професоре да посете овој догађај.