"Образовање је најмоћније оружје које можете употребити да промените свет."
Нелсон Мендела

Фото конкурс „Слике са екскурзије“

Фото секција Ваљевске гимназије позива ученике трећег и четвртог разреда да узму чешће у фото такмичењу „Слике са екскурзије“. Награде ће се додељивати за најбоље фотографије у категоријама: Лајф, Слика града и Портрет. Жири сачињавају еминентна имена ваљевске фотографије: Душан Јовановић, Мирослав Јеремић и Ђорђе Ђоковић.

Сви заинтересовани ученици треба да предају диск са највише десет фотографија у дигиталном запису, најкасније до 10. новембра 2013. године, професору Наташи Кристић. На омотници диска треба да буду наведени: име, презиме, разред и одељење особе која конкурише. Најкавалитетнији радови ће бити презентовани на изложби фотографија, која ће бити уприличена поводом обележавања дана школе и десетогодишњице рада фото – секције 23. новембра 2013. године.

Наташа Кристић, професор