"Jeдан који хоће, увек је јачи од двојице који морају."
Војвода Живојин Мишић

ЕКСКУРЗИЈА УЧЕНИКА ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА У ГРЧКОЈ

Ученици трећег разреда Ваљевске гимназије су од 11. до 18. септембра 2018. године боравили на екскурзији у Грчкој. Током седам дана трајања овог едукативниог путовања ученици су имали прилику да се упознају за бројним културно-историјским споменицима грчке културе. Програм екскурзије је обухватио обиласке манастирског комплекса на Метеорима, Акропоља, Археолошког музеја и старог олимпијског стадиона у Атини, затим значајних локација на Пелопонезу - Епидауруса, Микене и Коринтског канала, археолошког налазишта на Делфима, Термополског кланца и цркве св. Петке, подно Олимпа.

Локација на сајту: Почетна Издавачка делатност