"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

ГИМНАЗИЈАЛКА САРА РИСТИЋ ИСТРЧАЛА БЕОГРАДСКИ МАРАТОН

Овогодишњи, 28. по реду, Београдски маратон одржан је у суботу 18. априла на беогрдским улицама. Обележило га је и учешће једне ваљевске гимназијалке. Ученица четвртог разреда, специјализованог математичког одељења, Сара Ристић (1996) заузела је 35. позицију међу 72 маратонке. Њено време је било 4:21:36. У полумаратону, дисциплини дупло краћој од маратонске, победила је Ваљевка Ана Суботић, са резултатом 1:17:03.

То је још један у низу успеха Ане Суботић, која је 2012. била и учесница Олимпијских игара у Лондону.

Локација на сајту: Почетна Настава Такмичења Спорт ГИМНАЗИЈАЛКА САРА РИСТИЋ ИСТРЧАЛА БЕОГРАДСКИ МАРАТОН