"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

ПРВО МЕСТО НА ПОЈЕДИНАЧНОМ И ЕКИПНОМ ПРВЕНСТВУ У СТРЕЉАШТВУ

Првенство средњих школа у стрељаштву одржано је у среду 8. априла 2015. године. На њему су ученице Ваљевске гимназије постигле запажене резултате. У појединачној конкуренцији су постигнути следећи резултати:

• I место - Мина Марковић, ученица одељења II-3
  • III место - Јелена Крунић, ученица одељења IV-7
  • IV место – Милица Дринчевић, ученица одељења IV-7

У екипној конкуренцији, екипа Ваљевске гимназије коју су чиниле ове три такмичарке заузела је одлично I место.

Локација на сајту: Почетна Настава Такмичења Спорт ПРВО МЕСТО НА ПОЈЕДИНАЧНОМ И ЕКИПНОМ ПРВЕНСТВУ У СТРЕЉАШТВУ