"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

"Не мораш бити бољи од других, буди само најбољи што можеш."

Zoom трибина "Ваљевски гимназијалци" - разговор посвећен школским публикацијама

Трибина је у четвртак, 3.12.2020. године у 19 часова

Линк за учешће у разговору: https://us02web.zoom.us/j/88975156974

Линк за праћење трибине: https://youtu.be/k0rD878wUek

На трибини разговарамо о следећим пубилкацијама:

1. Гимназијалац (часопис ученика наше школе), о њему говоре Милица Ракић, ученица, главни уредник и професорка, Данијела Голубовић, одговорни уредник
  2. Алманах (часопис литерарне секције), говори Милица Лукић, ученица, главни уредник
  3. Преводилачке свеске (часопис актива страних језика) уредник је професорка, Смиљана Милановић
  4. Књига о Љуби Поповићу (поводом 35 година Модерне галерије) аутор је професорка, Наташа Кристић
  5. Физика и техника (часопис актива физике) уредник је професор у пензији, Предраг Стојаковић
  6. Јубиларни годишњак, аутор је професор у пензији Милорад Белић

>>> САОПШТЕЊЕ ЖИРИЈА 28. ПОЕТСКОГ КОНКУРСА „ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ“

">>>> ПРАВИЛНО ПРАЊЕ РУКУ

>>> ПРЕПОРУКЕ ЗА БОРАВАК У ЗАТВОРЕНОМ

>>> УПУТСТВО О МЕРАМА ПРЕВЕНЦИЈЕ ЗА КОРОНА ВИРУС

>>> ПОЕТСКИ КОНКУРС "ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ" - ОБАВЕШТЕЊЕ

Услед неповољне епидемиолошке ситуације у вези са вирусом Ковид-19, жири није могао да се састане током лета те је своју одлуку о резултатима Конкурса одложио за месец октобар 2020. Пратите наш сајт.

>>> ПОЕТСКИ КОНКУРС „ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ“ – ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

>>> 28. ПOEТСКИ КОНКУРС "ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ"

>>> РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ ПРОВЕРА У 1. ПОЛУГОДИШТУ

>>> НАУЧНИ СКУП "ВЕК И ПО ВАЉЕВСКЕ ГИМНАЗИЈЕ"

>>> УПУТСТВО ЗА МАТУРСКИ РАД 2019/2020

Локација на сајту: Почетна Колектив

„An honour and a sincere pleasure to visit your school. It is very obvious that you are doing an excellent work! Fantastic students and great teachers! The best combination for a powerful education. Thank you for allowing me to visit you. My warmest regards to all.“

9. III 2020.                  Gregory Dikaios, City College, International Faculty of the University of Sheffield, Thessaloniki

„Огромная благодарность замечательной гимназии в Валево за тёплую встречу и интереснейший рассказ о современной жизни гимназии и её истории от коллектива магистрантов – филологов из Московского городского педагогического университета и проф. Ирины Беляевой.

Надеемся на то, что интерес к русскому языку и культуре возродится, в том числе благодаря нашему возможному сотрудничеству.“

11. февраля 2020 года           Беляева Ирина Анатольевна, профессор Московского городского педагогического университета