"Jeдан који хоће, увек је јачи од двојице који морају."
Војвода Живојин Мишић

ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА

Као и много пута до сада, ученици, професори и сви запослени у Ваљевској гимназији показали су хуманост на делу. Наиме, двогодишњи дечак Срећко Сарић из Голе Главе живи са оцем и деком. Када је имао годину дана, мајка му је умрла од тешке болести. Данас, породица Сарић живи у веома тешким условима. Из тог разлога је наша школа одлучила да им помогне.

Представници наше школе, педагог Јасмина Момчиловић, председница Ђачког парламента Јана Ђурић III2 и представник фотографске секције Јелисавета Максимовић III2 су у суботу, 24.11.2018.године Сарићима уручиле прикупљена новчана средства.

Надамо се да смо Срећку и његовој породици бар на неки начин олакшали борбу са животним тешкоћама.

Локација на сајту: Почетна Колектив